Şifremi unuttum
Reklami kapat [x]
Favori dizilerime ekle

11.22.63

2016
Gizem, Gerilim
ABD
IMDb 0.0
Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. J.J Abrams'ın öncülüğünde gerçekleşecek dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var.
1. Sezon
8 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

elazyda - bir ay önce
Mükemmell bir dizi mü kem mel! John F Kennedy suikasti ile alakalı zamanda yolculuk içeren bir dizi. İzlesem mi diye düşünme izle!
capsi - 3 ay önce
kurgu hikaye müthiş dramada iyi işlanmiş tavsiye ederim finalinda duygulanmamak elde değil
archcoder - 4 ay önce
Zaman zaman çizgisi dışına çıksa da finaliyle bir nebze olsun beğenimi kazandı. Şahsen finalinde bir sürpiz beklesem de o hayal ettiğim son olmadı. Olsundu bu da iyiydi :)
FrigidusVentus - bir yıl önce
Dostum dikkat etmedin sanırım orada, George de Mohrenschildtin FBI;dan olduğunu önceki adam öğrenemiyordu ve Harry;nin babası normalde ölmüyordu karısını ve çocuklarını öldürüyordu onları kurtardı.
drago98 - bir yıl önce
Ya okuyan arkadaşlar mantık yürüterek bi açıklamada bulunabilirmi bana.geçmiş değişmek istemiyorsa eğer geçmişde değilen bişey geleceğide değiştricekse her değiştirmeye çalıştığında engelleniyorsa jfknin ölmesini nasıl engellicek ?