Favorilerime ekle

11.22.63

2016 Gizem, Gerilim 60 Dakika ABD Yönetmen: James Strong, Fred Toye IMDb: 8.3


Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. J.J Abrams'ın öncülüğünde gerçekleşecek dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
8 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @WhiteWolf299

  Bu diziyi daha yeni bitirdim o kadar iyi bir dizi ki yani en başta kafanız karışacak ulan diyeceksiniz ne?Al(Baştaki adam)başka birşey dememiş miydi ben olayları kavradım, sizde kavrarsınız emin olun ve şunu söyleyeyim içinde aradığınız herşey var(gizem,dram,aşk ve zamanda yolculuğu iyi tanımlayan bir hikaye).Ya izlemeyen çok şey kaçırır düşünmeyin.

 2. @elazyda

  Mükemmell bir dizi mü kem mel! John F Kennedy suikasti ile alakalı zamanda yolculuk içeren bir dizi. İzlesem mi diye düşünme izle!

 3. @capsi

  kurgu hikaye müthiş dramada iyi işlanmiş tavsiye ederim finalinda duygulanmamak elde değil

 4. @archcoder

  Zaman zaman çizgisi dışına çıksa da finaliyle bir nebze olsun beğenimi kazandı. Şahsen finalinde bir sürpiz beklesem de o hayal ettiğim son olmadı. Olsundu bu da iyiydi :)

 5. @FrigidusVentus

  Dostum dikkat etmedin sanırım orada, George de Mohrenschildtin FBI;dan olduğunu önceki adam öğrenemiyordu ve Harry;nin babası normalde ölmüyordu karısını ve çocuklarını öldürüyordu onları kurtardı.

 6. @drago98

  Ya okuyan arkadaşlar mantık yürüterek bi açıklamada bulunabilirmi bana.geçmiş değişmek istemiyorsa eğer geçmişde değilen bişey geleceğide değiştricekse her değiştirmeye çalıştığında engelleniyorsa jfknin ölmesini nasıl engellicek ?

×