Favorilerime ekle

Banshee

2013 Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim 60 Dakika ABD Yönetmen: Ole Christian Madsen, Greg Yaitanes, Loni Peristere IMDb: 8.4


Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu?

Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır (Carrie ve Lucas).

Bu diziyi izledim
1. Sezon
10 Bölüm
2. Sezon
10 Bölüm
3. Sezon
10 Bölüm
4. Sezon
8 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @serkan01aslan

  sürükleyici şok edici etkisinde kalacağınız bu diziyi mutlaka izleyin

 2. @efe

  harika tek kelimeyle

 3. @destiraction

  Dizinin en iyi yanı karakterin geçmişini adım adım öğrenmemiz :)

 4. @antiQoor

  Neden son 2 bölümdür banshee yüklenmiyor?

 5. @oguzhannizam

  1. sezon 2. bölümün sonundaki şarkıyı araştırınca 1927 yılında kayıt edilmiş bir şarkının cover versiyonu olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Harika bir şarkı seçimi olmuş sırf şarkıları merak ettiğim için sonlarını geçmiyorum :) Bu arada bölüm sonlarında castingten sonra bir sahne veriliyor bilginize :)

 6. @leidensch

  arkadaslar şahsi olarak baş roldeki antony starın dehset derecede andy wıthfıeld-a benzedıgını dusunuyorum ve spartacus seven bırının bu dızıyı begenmeme lüksü olamaz. gec basladıgım ıcın pısmanımm-siz tereddüt etmeyın

×