Favorilerime ekle

Broadchurch

2013 Suç, Dram 48 Dakika İngiltere Yönetmen: James Strong, Euros Lyn, Mike Barker IMDb: 8.4


Danny, sabahları erken saatte kalkarak gazete dağıtımı yapan bir çocuktur. Ailesi onu akşam saat 21:00 sularında yatağına yatırdıktan sonra, onu kimse görmememiştir. Yokluğundan habersiz olan annesi Beth, özel bir etkinlik için okula geldiğinde oğlunun okula hiç gelmediğini öğrenir. Çok geçmeden, 11 yaşındaki oğlunun trajik cinayet haberiyle sarsılır.

Kasabanın Harbour Cliff plajında bulunan ceset, plaja hakim bir tepeden aşağıya itilerek öldürüldüğü düşünülse de yapılan otopsi sonuçları olayın bu kadar basit olmadığını ortaya çıkarır. Yaklaşık 35 kilometrekarelik yüzölçümüyle küçük bir kasaba olan Broadchurch’de katili bulmak hiç kolay olmayacaktır.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
8 Bölüm
2. Sezon
8 Bölüm
3. Sezon
8 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @marcos.38

    dizi gercekten guzel abartı olmadan harika uyunculuklar ve konu..tavsiye ederim

  2. @nobel2013

    Bende Tennant için başlamıştım ama gerçekten çok güzel dizi. Her bölüm gerilimli, oyunculuklar sağlam. Başlamanızı öneririm.

  3. @FreedomDark

    Dizi mükemmel. Başta David Tennant için başlamıştım diziye ki sanırım herkes bu yüzden başladı ama kesinlikle David için devam etmiyorum şuan. Sürükleyici. Kurgu mükemmel bana bu kadar "Broadchurch" dedirten, diziye bağlayan ne bilmiyorum ama dizi MÜKEMMEL, izleyin izletin.

×