Favorilerime ekle

Dexter

2006 Suç, Dram, Gizem 53 Dakika ABD Yönetmen: John Dahl, Steve Shill, Keith Gordon IMDb: 8.8


Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor. Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter'ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir "karanlık tarafı" olabileceğinden şüphelenmiyor Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
12 Bölüm
2. Sezon
12 Bölüm
3. Sezon
12 Bölüm
4. Sezon
12 Bölüm
5. Sezon
12 Bölüm
6. Sezon
12 Bölüm
7. Sezon
12 Bölüm
8. Sezon
12 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @HasiHa

  Dizinin sonunda Debra ölüyor, Dexter oduncu oluyor

 2. @nihadgold

  Dizi çok efsane dizi ve siteyi de seviyorum ama 8. sezonu buradan izlemeyin aga 2 bölüm izliyim dedim diziden soğudum resmen. (Audio sorunu var 8. sezonda)

 3. @edopasa

  izlediğim en güzel dizilerdendir kendisi oyunculuk ve olay örgüsü çok iyi suç aksiyon gizem gerilim dram hepsini içinde barındıran bir dizidir

 4. @Shpend Makasqi

  Bence seyredin bu diziyi pisman olmasiniz.

 5. @allahsız

  Saçma sapan bir dizi, çocukça bir konuya sahip. Bu diziyi kim yaptıysa konusu aklına tuvaletteyken falan gelmiş herhalde. Zaten seri katile hayranlık duyan ergen bir izleyici kitlesi var, gerisini siz düşünün. Tamamen zaman kaybı. Onlarca başyapıt varken bir insan neden dizi demeye bile dilimin varmadığı bu uyduruk şeyi izlemek ister anlam veremiyorum.

 6. @SPARTACUS

  İlk 5tedir. Senaryosu, konusu kendine Hastır ve doğaüstü saçmalıklara yer yoktur (vampir,kurtadam,zombi vs). İyilere nötr, kötülere katil olan Prensip kralımız Dexterı özlemle anıyorum :) bitmesine hiç gerek yoktu. Ecelinden ölene kadar bu işi yapabilirdi. Düşünsene dede olmuş, elleri titriyor doğrarken :D :D iyi seyirler.

 7. @svchost

  Dexter izlediğim en efsane dizidir onun boşluğu dolmuyor ne yazık ki

 8. @DeaLonG

  Finalde Dexter Debrayı öldürüyor beyler ! Şaka değil gerçek !

 9. @wonderful

  bittiğinde uzun süre etkisinden çıkamayacağınız dizidir kendisi

 10. @somuchmorgan

  konusu kadar karakterleriyle de insanı etkileyen bir dizi. başlamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum

 11. @cemrey99

  sizce izlemeye değer mi?

 12. @tubaungan

  Tv de çıkıyo mu? ve ne zaman??

 13. @subary

  Dext..er güzel bir dizi..tafsiye ederim..

 14. @mecak

  izlemeyen varsa mutlaka izlesin güzel bir dizi...

×