Favorilerime ekle

Genius

2017 Biyografi, Dram, Tarihi 43 Dakika ABD Yönetmen: Andrew Rothschild IMDb: 8.4


Einstein’ın başarılarını ve hayatının bilinmeyen yönlerini anlatan “Deha”, öğretim görevlisi pozisyonlarında yer almayı başaramayan, doktoraya kabul edilmeyen fakat hayal gücü kuvvetli ve isyankar olan bir patent görevlisinin nasıl evrenin ve atomun sırlarını gün yüzüne çıkardığını anlatıyor. Her bölüm Einstein’in olağanüstü bilimsel başarıları ile beraber bu güne kadar çok fazla konuşulmamış karmaşık ve tutkulu kişisel hayatına da ışık tutuyor.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
10 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @@atlas

  Kaliteli bir dizi.

 2. @Mor Kaydırak

  Einstein ile birlikte bir yolculuğa çıktığınızı hissedeceksiniz.Onunla beraber zorlanacak onunla beraber sevinecek ve bazen ona en iyi düşman olacaksınız ama yolculuğun sonuna geldiğinizde bir anne şefkatiyle kucaklayacaksınız onu.Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş.

 3. @hephaistos

  eğer einstein ile ilgili genel olarak bilgi edinmek isteyen birisiyseniz bu diziyi size önerebilirim ama eğer einstein, fizik ve bilime herhangi bir insandan fazla ilgi duyuyor bunun tutku seviyesinde olduğunu söylüyorsanız bu diziyi sizler için yapılmış olarak görmeyeceksiniz.

 4. @queenbee21

  bu sitenin kurucusuna çoook teşekkür ederim muhteşemsiniz.. keşke film arşivide yer alsa sitede çok kaliteli bir site umarım bozulmaz reklamlarla falan. başarılarınızın devamını dilerimmm...

 5. @HilbertS

  izleyin, pişman olmazsınız.

 6. @acikyazar

  kesinlikle izlenilesi bir dizi, oyuncular kurgu harika

 7. @ozqul

  izlenmeli...

 8. @dizi izler

  güzel dizi izlenebilir

 9. @zeynep

  teşekkürler

 10. @capsi

  harika dizi prodüksiyonda gerçekden kaliteli

×