Şifremi unuttum
Reklami kapat [x]
Reklami kapat [x]
Favori dizilerime ekle

Homeland

2011
Dram, Gizem, Gerilim
60 dk dakika
ABD
IMDb 0.0
Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathisonun hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brodynin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna ve Amerika topraklarında gerçekleştirilecek bir El-Kaide komplosuyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır...
CIA ajanı Carrie Mathison'ın Irak'taki ABD tehditleri üzerine alışılmışın dışındaki araştırması diplomatik bir soruna yol açar. Bunun üzerine Ajan Mathison, sahadan alınarak masa başı bir göreve atanır. Ancak soruşturması kesilmeden önce, Iraklı bir kaynağından Amerikalı bir esirin taraf değiştirdiğini öğrenir.

8 yıldır kayıp olan ve öldüğü düşünülen Çavuş Nicholas Brody, Afganistan'da yapılan özel bir operasyonda bir hücrede kilitli olarak bulunur ve kurtarılır. Çavuş Brody'nin dönüşünü, aldığı istihbarat ile ilişkilendiren Ajan Mathison, bu durumdan endişelenmeye başlar.

CIA, Brody'nin bir kahraman olduğunu düşünürken Ajan Mathison duruma şüpheyle yaklaşmaktadır. Ancak Brody'nin taraf değiştirmiş bir terörist olarak ABD için tehdit olduğunu ispat etmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Bu sırada Brody, evinde bir kahraman olarak karşılarnır; ancak esir olduğu yıllar boyunca yaşadıklarının onu ne kadar olumsuz etkilediği de açıkça görülmektedir. Fiziksel olarak yaralanmış, psikolojik olarak yıpranmıştır. Artık eşi ve çocukları için adeta bir yabancıdır.
1. Sezon
12 Bölüm
2. Sezon
12 Bölüm
3. Sezon
12 Bölüm
4. Sezon
11 Bölüm
5. Sezon
12 Bölüm
6. Sezon
1 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

Yorum yapmak için giriş yapın
fotonkusak - 9 ay önce
4 sezondan itibaren Brody yok dizinin taşıyıcı adamıydı bundan sonra durumu iadare eden saşma sapan konular gelmete başladıki bende 4.sezon 1.2.3.4 bolumlerı toplamda 20 kd geçmiş yanı devamı artık kabat tadı vermeye başladı.
celcitto - 2 yıl önce
dizinin hiç yorum almaması peki ? onu napıcaz ?
ledon34 - 2 yıl önce
5.sezon olarak devam edicek mi acaba ?