Şifremi unuttum
Reklami kapat [x]
Reklami kapat [x]
Favori dizilerime ekle

How I Met Your Mother

2005
Komedi, Romantik
25 dakika
ABD
IMDb 9.4
Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com. 2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?
1. Sezon
22 Bölüm
2. Sezon
22 Bölüm
3. Sezon
20 Bölüm
4. Sezon
24 Bölüm
5. Sezon
24 Bölüm
6. Sezon
24 Bölüm
7. Sezon
23 Bölüm
8. Sezon
23 Bölüm
9. Sezon
23 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

batuhanyildizby - 8 ay önce
Haala başlamadın mı? Vakit kaybetmeden başla hemen!!!
saqolera242 - 2 yıl önce
abi 2.ye başlıyorum hayırlısı müthiş ya efsaneeeeee
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için tıklayın
potapenko - 2 yıl önce

son sezonun da duygusallığın dibine vuran final olabilecek rahat 10 bölüm varken son iki bölümüyle detayları çok zorlayıp hayal kırıklığı yarattığını düşünüyorum
sezercik - 2 yıl önce
başlamalımıyım?? :/
kapoera889 - 2 yıl önce
beklenmeyen final deyip duran insanlara aldanmayın tüm zamanın gelmiş geçmiş en iyi dizisi sonu beğenilmeyebilir ama efsane olduğu gerçeğini hiçbirşey değiştirmez. Emsali yoktur bu dizinin şiddetle tavsiye ederim
emirhangas - 2 yıl önce
hem güldüren hemde ağlatan hayatımın dizisi
gulcey - 2 yıl önce
Tüm sezon boyunca beni hem güldüren hem ağlatan hem de hayata farklı bakmamı sağlayan dizi. İzlemek hayatımda yaptığım en doğru şeydi :D Finalini izlemeye kıyamamıştım bitince bi boşluk oldu. Ailem oldular tamamen. Kötü yorumlara bakmayın hiç. İlk 3 bölümden sonra tamamen sarmıştı beni.
wonderful - 2 yıl önce
dizi tam bir efsa beyleyin ... nevi!!!!
askinselvi - 2 yıl önce
Kendine yakışmayan bir final yapıp, beni Friends'i izlemeye zorladı. Friends'i izledikten sonra anladım ki. Friends'le Himym kıyaslanamaz. Himym komedi dizisi, Friends tam bir legen w8 for it dary.
wonderful - 2 yıl önce
hayatımın dizisi izlemeyenler hemen başlasın canınız sıkkınsa bu dizi inanın çok iyi gelecek:D
forevernew - 3 yıl önce
Harika bir dizi gerçekten. Oyuncular müthişşş :)
erkan303 - 3 yıl önce
Barneyin bütün kurallarini ciddiye al kiz tavlamalarini izle gerçek hayatta eş cinsel evlilik yapsin ne anladim bu işten ?
eylls - 3 yıl önce
bu dizinin bi benzeri olamaz... son bölümünü izlediğimden beri hayatımda ciddi bi eksiklik hissediyorm... bana bu diziyi kardeşim önerdi.. ilk bölümünden haliyle bişey anlamadım sıkıcı dedim ama çok kısa bi süre sonra bildiğiniz takıntı haline getirdim günde 5-6 bölüm izlemeye başladım.. harika bişey denemezseniz hayatınızın kayıbı olur..
berkindmrts - 3 yıl önce
Bitti diye ağlayabileceğim tek dizi :D
lastlullaby - 3 yıl önce
Hayatımda izlediğim en mükemmel diziydi. Gerçekten benim ailem gibilerdi yani muhteşem bi dizi hiç tereddüt etmeden başlayın :3
Ece_Nefesgldi - 3 yıl önce
ANANAS OLAYI ÇÖZÜLMELİ
Ecem_gnc - 3 yıl önce
Kesinlikle hiç düşünülmeden izlenmeli :D İlk başta izlemekte kararsızdım ama bu dizi MUHTEŞEM.
wonderful - 3 yıl önce
hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biridir.
wolfianwhovian - 3 yıl önce
9 yıldır devam eden bu dizi hayranı olduğum 3 dizinin arasındadır. Komedi ve dram seviyorsanız kesinlikle bu diziyi izlemelisiniz. Sonunu biraz garip bulurum ama benim için her zaman efsa-nevi ( :d ) olan dizierden.
ilaydayaren - 3 yıl önce
Bittigine hala inanamadigim dizi :(
aziz_otkur - 3 yıl önce
izledigim en güzel dizisin :p