Şifremi unuttum
Reklami kapat [x]
Favori dizilerime ekle

Nikita

2010
Aksiyon, Suç, Dram
60 dakika
ABD
IMDb 8.7
NIKITA CW kanalının yeni casus dizisi. Perşembe akşamları The Vampire Diariesden sonra yayınlanması planlanmış. Yeni dizinin yıldızı Maggie Q, diğer rollerde ise Lyndsy Fonseca, Shane West ve Aaron Stanford bulunuyor.

Dizinin konusuna gelirsek: Nikita sorunlu bir genç kızken geçirdiği ölümcül bir olaydan gizli servis tarafından kurtarılır. Ajans ona hayatında ülkesine hizmet ederek kazanacağı ikinci bir şans vereceğini söyleyerek kandırır. Nikitaya söylemedikleri şey ona casus-suikastçı olarak eğitim verdikleridir. Nikita en çok güvendiği insan tarafından ihanete uğramış ve hayalleri yıkılmıştır.
1. Sezon
22 Bölüm
2. Sezon
23 Bölüm
3. Sezon
22 Bölüm
4. Sezon
6 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

theoriginalsis - 2 yıl önce
kararsız kaldım başlamalı mıyım?
amaranthine* - 2 yıl önce
Bence gayet eğlenceli, aksiyonlu, heyecanlı, güzel bir diziydi. Bitmesine üzülmüştüm ve tekrar izleyebilirim bile.
fotonkusak - 3 yıl önce
Nikita çevir At -it -kin diyorum sıradan bir polisye dizi
Nessie - 3 yıl önce
Bu dizi hakkında şunu söyleye bilirim ki Maggie gerçekten çok sert ve ateşli bir hatun. Tabi bunun konunumuz ile ilgisi yok bu tamamen benim her neyse. Bir çok bölümünü Maggie Q için izlemiş birisi olarak söyleye bilirim ki izlemenize değmez koy verin gitsin. Favorilerim de neden mi ekli? Böyle bir şey yok ama olabilir de.
otzy - 3 yıl önce
ahım şahım bağlayıcılığı olmayan bir dizi. bizdeki arka sokaklar ayarında (tabii ki burada konu olarak bahsetmiyorum)nasıl arka sokakların 5 sene önceki bölümündende geçen seneki bölümündende aynı zevki alıyorsak öyle yani.