Favorilerime ekle

Sons of Anarchy

2008 Suç, Dram, Gerilim 45 Dakika ABD Yönetmen: Paris Barclay, Guy Ferland, Gwyneth Horder-Payton IMDb: 8.6


Sons of Anarchy, Amerika FX Networks kanalında yayınlanan bir suç, drama dizisidir. Dizi, Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlıklarını korumaya çalışan bir motorsiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club" ve etraflarında geçen olayları anlatıyor. Bu çete, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamı sürdürmeye çalışırken diğer yandan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek, kasabayı korumak zorundadır.

Sons of Anarchy, kısaca Amerika'da uzun yıllar boyunca varlığını sürdürmüş olan motorsiklet çetelerinin yaşamlarını konu alıyor.

Jackson 'Jax' Teller (Charlie Hunnam) : Jax, Sons of Anarchy Motosiklet Kulübü'nün kurucusu John Teller'ın oğludur. Bu hayat tarzından başkasını tanımaz. Jax iki tekerlek üzerinde giden bir paradokstur: zeki, hassas, ve hislerini dışa vuran bir karakterken aynı zamanda asabi ve oldukça tepkili bir kişiliği vardır.

Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) : Jax'ın annesi Gemma Teller Morrow, hayatındaki erkekleri mutlu ve bir arada tutan, tam anaerkil bir kadındır. Ayrıca, gizli ve karanlık sırları vardır. Anaç olduğu kadar da acımasız bir annedir. Tahtını korumak için hiçbir şeyden kaçınmayacak bir kraliçedir.

Clarence 'Clay' Morrow (Ron Perlman) : Clarence 'Kil' Morrow, Jax'in üvey babası ve SAMCRO'nun başkanıdır ve "Redwood First 9motosiklet kulübünün kurucu üyelerindendir. Bir çeşit eklem rahatsızlığı (dejeneratif artriti) olan Clay, kendi bedeni üzerindeki hakimiyetini kaybettikçe, çevresine koyduğu kurallar da daha sert ve acımasız olmaya başlar.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
13 Bölüm
2. Sezon
13 Bölüm
3. Sezon
13 Bölüm
4. Sezon
14 Bölüm
5. Sezon
13 Bölüm
6. Sezon
13 Bölüm
7. Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @vanquishing

  2 yıllık ertelemenin sonunda başladım bakalım.

 2. @burak48

  Keşke hafızamı silebilsem ve diziyi tekrar izlesem, hemen başlayın derim...

 3. @macchu picchu

  eğerki izlemek isteyip hep erteliyorsanız artık durun izlemeye başlayın çünkü 3 sene erteledim izlemeyi ve 2 kere bitirdim bu diziyi. normalde fantastik olmayan dizileri izlemem ama bu başka birşey kesin izleyin.

 4. @kimbuata

  harika bir dizi izlemenizi tavsiye ederim.

 5. @Genesys

  Uzun zamandır izlemeyi düşündüğüm ve bir çok arkadaşımın önerdiği dizi başlıyorum hadi bakalım ....

 6. @X

  Chopper motorlara ilgisi olan kesin başlasın diyorum. =D

 7. @krstr

  6 Sezon sizi korkutmasın, hala izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz.

 8. @rslylmz

  bu dizinin fazla tutulmamasi başlangicinin iyi olmamasindandir. Sabah akşam diziyle yatıp kalkan birisi olarak hayatimın dizisi diyorum . İzlemek isteyenler ilk 3 5 bölüm izleyin pişman olmazsiniz

×