Favorilerime ekle

The Punisher

2017 Aksiyon, Macera, Suç, Gerilim 44 Dakika ABD Yönetmen: Andy Goddard, Jeremy Webb, IMDb: 9.3


The Punisher Ailesinin katledilmesinin ardından Frank Castle hem geçmişle, hem de gerçek suçlularla baş etmelidir. Bundan böyle suç dünyasında Punisher olarak nam salacaktır.

Marvel'ın kendine özgü adalet ve cezalandırma anlayışı olan kahramanı Punisher'ın NetFlix'te yayımlanacaktır. Daredevil'ın NetFlix'te yayınlanan 2. sezonuna konuk olan ve Matt Murdock'a (damı diğer Daredevil) zor anlar yaşatan Frank Castle ve hikayesini ayrı bir dizi olarak izleyeceğiz. Ailesi katledilen Frank Castle'ın intikam arayaşının karanlık güçlerle yolunun kesişmesi ile birlikte The Punisher'a dönüşecek olan Castle sadece kendisi için değil, adaletsizlik ve haksızlığa uğrayan herkes için harekete geçecektir. Dizide karakteri Daredevil'da olduğu gibi yine Jon Bernthal (The Walking Dead) canlandıracak.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @Zeron

  Punisher 2. sezon onayı aldı...

 2. @Mr Love Peace

  Seyredilmeye değer nadir dizilerden biri...Amerika devletinin içindeki komutanlarin nasıl uyuşturucu ticaretini ve yargısız infaz yaptıklarını anlatan nadir bir dizi !

 3. @fraksiyon

  Bütün dizilerınızde ızledım ısaretı yapmak ıstedıgımde hata verıyor ısaretlemıyor,bı guncellersenız sevınırım.ızledıklerımı secıp
  kaydedemıyorum

 4. @doggeball

  SÜPER BİR DİZİ KESİNLİKLE İZLENMELİ TAVSİYE EDERİM BU KADAR KALİTELİ BİR YAPI NADİR BULUNUR VE KONU BAKIMINDAN ZATEN KENDİNİ KANITLAMIŞTI AMA NASIL OLUR DİYE BİR SORU İŞARETİ VARDI ONUDA FAZLASIYLA İYİ YAPARAK KARŞILIK VERDİLER ...

 5. @burhanustun

  Güzel bir dizi ama 13. bölüm ile birlikte bitti galiba,öylemi ?

×