Favorilerime ekle

The Secret Circle

2011 Dram, Fantastik, Korku 45 Dakika ABD, Kanada Yönetmen: Liz Friedlander, David Barrett, John Fawcett IMDb: 7.4


Bir gün nedensiz yere lastiğinin patlaması üzerine eve geç kalan Cassie annesine telefon edip durumu açıklamaya çalışır. Ancak bu konuşmanın annesiyle yapacağı son konuşma olduğundan habersizdir. O lastiğini değiştirirken annesi gizemli bir adamın çıkardığı büyük yangında can verir ve Cassie büyükannesinin yaşadığı Chance Harbor kasabasına taşınmak zorunda kalır. Cassie bu kasabada bir cadı olduğunu ve kasabadaki genç cadıların bazılarının ailelerinin de gizemli bir yangına kurban gittiğini öğrenir. Okul arkadaşlarının kurduğu Secret Circle’a katılan Cassie, ilk aşkıyla da tanışır ve macera başlar.

Bu diziyi izledim
1. Sezon
22 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @memeuhl

  ilk dizim

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @C.Holloway

  Aslında guzel dizi ama Cassie (Britt Robertson) yerine baska biri oynasaymıs belki 2. sezon olabilirmis oyuncuyu kotuledıgımden degil . Britt Robertson baska filmlerinide izledim , rolunu bıraz kavrayamamıs , birde dizinin cekimlerinin 2011-2012 yıllarından oldugunu hatırlarsak makyaj v.b. seyler ilgi cekici degil . Ama izlemenizi tavsiye ederim 1 sezonda olsa kurgu ve hikaye muhtesem.

 3. @Stydia

  Çok güzel bir dizi ancak 2. Sezon iptal olduğundan arkasında çok fazla soru işareti bıraktı. İzlenmesini isterdim, ancak şöyle ki izlerseniz çok meraklanıcağınızdan izlemenizi önermiyorum.

 4. @winchester7

  güzel dizidir başlanmasını tavsiye ederim

 5. @recelyapanari

  2. sezon iptal

×