Favorilerime ekle

The Tomorrow People

2013 Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu 43 Dakika ABD Yönetmen: Dermott Downs, Danny Cannon, Guy Norman Bee IMDb: 7.3


Stephen Jameson, günümüz dünyası ile gelecek arasında köprü görevi gören bir gençtir. 1 yıl öncesine kadar ne olduğundan haberi yokken sesler duymaya ve rüyaları karışmaya başlar. Sonunda dayanamaz ve kafasındaki sesleri dinleyerek diğerlerini (John, Cara ve Russell), yani "Yarının İnsanları'nı" bulur. Ama yalnız değillerdir. Ultra adındaki grup da bu tarz özel insanların peşindedir ama onların zararlı türler olduklarını düşünmektedirler.

Stephen'ın önünde 2 yol vardır: Ultra'ya yardım edip Yarının İnsanları'nın izole edilmesine yardım ederek çevresindekileri güvence altında tutmak ya da Yarının İnsanları'nın yanında yer alıp belirsiz, farklı bir hayata devam etmek. Ama onun asıl istediği geleceğe değil geçmişe doğru gidip babasının gizemli kayboluşunu çözmektir.

Dizinin başrolü Robbie Amell, Arrow'un başrolü Stephen Amell'in kuzeni. Dizinin yapımcılarından biri de The Vampire Diaries'in yaratıcısı Julie Plec.

Bu diziyi izledim

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @lionelfusco

  Güzel diziydi, yazık oldu.

 2. @SlymnAtc

  Bu Dizi de İptal Arkadaşlar.

 3. @dizikolik88

  gerçekten harika bir dizi yeni sezon başlamassa gerçekten çok yazık olur böyle bir diziye kesin bilgisi olan var mı varsa lütfen söylesin devam edicekmi etmiyecek mi ?

 4. @rumplee

  yayından kaldırmak büyük hata çok güzeldı .s

 5. @dizist_girl

  yeni sezon olmayacak diyorlar kesin doğru mu ??

 6. @muratcantekin

  Yeni sezon ne zaman başlıyo bi bilgsi olan varsa yazsın arkadaslar

 7. @alilknur

  dizi iptal olmuş :S

 8. @bjkoktay

  yeni bölüm ne zaman

 9. @ozgunnn

  Mükemmel :)

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @tomorrowpeople

  Founder kızını aldı acaba şimdi ne olucak

 11. @derkul

  1günde bitirdim VALLAH adamlar yapıyo :D

 12. @beste98

  diziye daha 3 gün önce başladım okul nedeniyle daha bugün bitebildi, ama çok iyi bir yapım,o kadar beğendimdi anlatamam tek kelimeyle mükemmel bir dizi bir çok yönden gerçekliği izleyicilere sunmuş izlemeyenlere tavsiyem diziye hemen başlasınlar

×