Şifremi unuttum
Reklami kapat [x]
Mailru
Openload
Işıkları kapat
Sinema modu
Reklami gec
Reklami gec

Agents of S.H.I.E.L.D - 2. sezon 13. bölüm

One of Us

Sosyal Ağlarda Paylaş
Altyazı: Divxplanet
Daha sonra izle

Bölüm hakkında ne dediler?

ta5col - 2 yıl önce
ilginç bir bölüm daha izledik ama ben hala skye'nın gücünün sınırlarını düşünmekle kafayı bozmuş bulunmaktayım birkaç numarasını görsek artık diye düşünmekten kendimi alamıyorum.
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için tıklayın
palakan229 - 2 yıl önce
Bölüm sonunu anlamayanlar için kısa bir açıklama :


Öncelikle S.H.I.E.L.D. ve "Real S.H.I.E.L.D." arasında ki fark nedir ne değildir bilinmiyor. Özellikle S.H.I.E.L.D. (dizinin adındaki gibi) birden fazla grup çizgi romanlarda bahsedildiği için, S.H.I.E.L.D. adı altında Coulsonlar sadece kılçık denebilecek bir organizasyon.

Açıklamak gerekirse, dizinin adında geçmekte olan S.H.I.E.L.D. bildiğimiz, Furry ninde başında olduğu S.H.I.E.L.D.değil gibi duruyor. Bunun sebebi de çizgi romanlarda S.H.I.E.L.D. gibi kısaltmalarla adı geçen çokça organizasyon yer almakta(örneğin : H.A.M.M.E.R. - S.T.R.I.K.E. - S.W.O.R.D. vs) ve hepside kendi çapında S.H.I.E.L.D. a destek vermekte.(Coulsonın ekibi gibi).

Hal böyle olunca akla ilk olarak dizinin adı, yani Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., bildiğimiz S.H.I.E.L.D. değildir teorisini ortaya çıkartıyor. Tabi ki "Real S.H.I.E.L.D." ve şu an ki "S.H.I.E.L.D." arasındaki fark ilerleyen bölümlerde mutlaka açıklanacaktır ki cevapsız bırakırlarsa zaten dizi bütün olayını kaybeder.

Sonuç olarak, Marvels Agents of S.H.I.E.L.D. başlığında yer alan "S.H.I.E.L.D." tamamen orijinalinden farklı ve bir kısaltmadan ibaret(teori).
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için tıklayın
Nazenin - 2 yıl önce
May kahkaha mı attı cidden? Başımıza taş yağacak :-P
Gerçek Shield ne oluyor tam olaraktan? Fury mi var başında? Avengers Age of Ultronda oynadığını biliyoruz onun. O filmde mutlaka Shield da olacaktır. Coulsonın değil de Furynin Shield ı mı olacak yani :/
rocksijen - 2 yıl önce
bu skye'ında bir cacığı yok daha. kozaya girdi çıktı filan ama daha sarsıntıdan başka bir şeklini göremedik. kitle imha için mi kullanacaktı kree'ler bu tarz savaşçıları.
serkan01aslan - 2 yıl önce
hadi bakalım shield birdi iki oldu
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için tıklayın
ozlem74 - 2 yıl önce

ağzını açan adamı ne halt ettiler pardon ? bir ağzını açsa hepsi toz duman olurdu , saçmalamışlar o bölümde maalesef
Bu yorum spoiler içeriyor. Okumak için tıklayın
Jedikiah - 2 yıl önce

buraya kaç tane shield varki şimdi
amoslu - 2 yıl önce
Yine HeYaCanLI Bİ BöLüm ÇoK Seviyorum Acaba İlerki Bölümlerde Ne OlCAk....
Dizinin diğer bölümleri
1/4
«
»