Sinema Modu

Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Altyazı: Divxplanet

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @ta5col

  ilginç bir bölüm daha izledik ama ben hala skye'nın gücünün sınırlarını düşünmekle kafayı bozmuş bulunmaktayım birkaç numarasını görsek artık diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @palakan229

  Bölüm sonunu anlamayanlar için kısa bir açıklama :


  Öncelikle S.H.I.E.L.D. ve "Real S.H.I.E.L.D." arasında ki fark nedir ne değildir bilinmiyor. Özellikle S.H.I.E.L.D. (dizinin adındaki gibi) birden fazla grup çizgi romanlarda bahsedildiği için, S.H.I.E.L.D. adı altında Coulsonlar sadece kılçık denebilecek bir organizasyon.

  Açıklamak gerekirse, dizinin adında geçmekte olan S.H.I.E.L.D. bildiğimiz, Furry ninde başında olduğu S.H.I.E.L.D.değil gibi duruyor. Bunun sebebi de çizgi romanlarda S.H.I.E.L.D. gibi kısaltmalarla adı geçen çokça organizasyon yer almakta(örneğin : H.A.M.M.E.R. - S.T.R.I.K.E. - S.W.O.R.D. vs) ve hepside kendi çapında S.H.I.E.L.D. a destek vermekte.(Coulsonın ekibi gibi).

  Hal böyle olunca akla ilk olarak dizinin adı, yani Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., bildiğimiz S.H.I.E.L.D. değildir teorisini ortaya çıkartıyor. Tabi ki "Real S.H.I.E.L.D." ve şu an ki "S.H.I.E.L.D." arasındaki fark ilerleyen bölümlerde mutlaka açıklanacaktır ki cevapsız bırakırlarsa zaten dizi bütün olayını kaybeder.

  Sonuç olarak, Marvels Agents of S.H.I.E.L.D. başlığında yer alan "S.H.I.E.L.D." tamamen orijinalinden farklı ve bir kısaltmadan ibaret(teori).

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Nazenin

  May kahkaha mı attı cidden? Başımıza taş yağacak :-P
  Gerçek Shield ne oluyor tam olaraktan? Fury mi var başında? Avengers Age of Ultronda oynadığını biliyoruz onun. O filmde mutlaka Shield da olacaktır. Coulsonın değil de Furynin Shield ı mı olacak yani :/

 4. @rocksijen

  bu skye'ında bir cacığı yok daha. kozaya girdi çıktı filan ama daha sarsıntıdan başka bir şeklini göremedik. kitle imha için mi kullanacaktı kree'ler bu tarz savaşçıları.

 5. @serkan01aslan

  hadi bakalım shield birdi iki oldu

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ozlem74


  ağzını açan adamı ne halt ettiler pardon ? bir ağzını açsa hepsi toz duman olurdu , saçmalamışlar o bölümde maalesef

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Jedikiah


  buraya kaç tane shield varki şimdi

 8. @amoslu

  Yine HeYaCanLI Bİ BöLüm ÇoK Seviyorum Acaba İlerki Bölümlerde Ne OlCAk....

×