Sinema Modu

Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Çevirmen: Deniz.

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @AyyaS

  Boş beleş muhabbetler. Şaşırma ile dehşete düşme farklı şeylerdir; mezardan ölülerin kalkması da şaşırma kısmında kalmamalı (Shadow değil, Shadow'u düzmeye çalışan hatun için bu muhabbet). Komedi dizisi yapmak böyle bir şey sanırım. Ota boka "Ama derinliği var..." muhabbeti çekmeye gerek yok; Supernatural'da arada sırada işlenen "günümüzde pagan tanrıları" muhabbetini dizi olarak ortaya sunmak mı derinlik? Konu hakkında 2 kelam edebilecek herkes aynı derinliği gösterir zaten. Odin dayının kargası derinlikse bilmemkaç bacaklı at Mariana Çukuru herhalde yorumcular için (Betty'i ata benzetemedim, 4 tarafta çift tekeri olan tır dorsesi olsa bir nebze kabul edilebilir.). Dizi hakkında teori sallarsam "Hapishanedeki yancı elemanda torbacı tipi vardı; içeri sokabildiği mal ile Shadow'un beyin bu hale geldi. Kendisi komada; Çarşamba Bey de tuzluk."

 2. @youarethethingthatwhatyoubelieve

  Eğer olaylar düşündüğüm şekilde ilerliyorsa ve ben bunları hiç bir yere bakmadan çözüp anlıyorsam harika ki bence doğru anlıyorum :D 3 bölüm daha izleyip ondan sonra bobin kafaya bakacağım bakalım. sabırsızlanıyorum benimle aynı şeyleri düşünüp düşünmediğini görmek için

 3. @Mac Beef

  Dizinin Müslümancası şöyle ; Normal bir insan var ve onun hayal gücü inanmayışı inanabilmesi gerçektende çok değerli, öte yandan ölü olan eş ise bir Ruh, Yaşlı abimiz Odin, Birde Azrailimiz var ve En önemlisi gelişmek ve yenilenmek isteyen Dünya. hepsi birer efsane hikaye tekil cansız canlı olarak görünüyor ancak hepsinin özelliklerini alıp sadece bedenlere nakil etmişler, Cinimiz var ancak iyi bir cin değil kısaca Hristiyanlık Pağanlık Ve Müslümanlıgın bir dizide birleştirip Tanrıların amaçları ve tanrıların yaradılışını tanımlıyor Benim fikrim ise Bir kaç gönderme vardı dinlere karşı Gölge üzerinden, Odinin inanırsan inan inanmıyosan inanma tavrı, Gölgenin sürekli görmez isem inanmam tavrı birazda ateizm i içeriyor ileride sanırım vücuduna bir takım insan grubu sokan seks şeytanımızda satanizm i temsil ederek gelecektir. Benim anladıgım bu kadar.

 4. @@isminivermekistemeyenizleyici

  ya beynım yok yada dızı beyın ıstemıyor 5 bolumdur tek anladıgım 1 bolum var gerısınde ne ızledım ln ben dıyosun o kadar :D

 5. @bir izleyici

  bobin kafa sayesinde daha iyi anlayabilirsiniz

 6. @mehmetsahin

  sevgili dostlar anlamak biraz zor diziyi fakat diz bitiminde youtube ta " bobin kafa " diye bi kanal var bölümlerin incelemelerini yapıyor. her bölüm sonrası video koyuyor. diziyi böylece daha keyifle ve anlayarak izleyebilirsiniz. konu hakkında bilgili güzel bi adam .

 7. @dizisever

  Yaw şu adamın adı Shadow neden cevırmen arkadas Gölge dıye cevırıp duruyor Hüsmen fln dese bari daha samimi olur

 8. @bate

  5 bölüm izledim ve tek anladığım şey hiç bir şey anlamadığım

 9. @Omar

  Gene ne izledim ben

 10. @baba

  yeni bölüm ne zaman gelicek

 11. @recep tayyip

  savaş sinyallerini vermeye başladı dizi artık daha aksiyonlu bölümler gelir

 12. @Murat

  ben az önce ne izledim?

 13. @uğur yıldırım

  ne izledim lan ben :D

 14. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Lover

  Love is by your side, love is in the air.....?

 15. @ömer tuna

  karakol sağnesi efsoynu

 16. @Bay Kafka

  Düşün bir bölümdü, hep ara bölümlerde oluyor. Savaş öncesi sessizlik sanki.

 17. @NixiePhoenix

  Lutfen artik su adamin adini cevirmeyin Golge Ay nedir :D

 18. @safinaz

  Önceki bölümleri gördügüme istinaden iftardan sonra izlenmesi gereken bir dizi yani nacizane tavsiyem

 19. @emellsibell

  Alt yazı çabuk gelir inşallah

 20. @furkan

  altyazı ne zaman gelicek

×