Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Altyazı: Divxplanet

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Alo

  Ben bu bölümde teknolojiden daha fazla durumun üzerinde durulduğunu düşünüyorum. Evet insanlar sosyal medyadan, youtubedan genel olarak internetten dolayı çok daha hızlı iletişim kurabiliyorlar. Söylentiler ve videolar doğru ya da yanlış hızla yayılıyor. Ama şu da bi gerçek ki o gün o saatte herhangi bir şey gösterilseydi o kadar insan ekran başında olmazdı. Yani insanlar bir şeye ne kadar iğrenç de dese oturup izleme eğilimi gösteriyorlar. Yeter ki ilgilerini çeksin... Ayrıca sırf domuz diye ayrıca bi iğrenen insanlara ben şunu sormak istiyorum ''Gerçek hayatta bu olaylar ne yazıkk ki yaşanıyor. Ha bir domuz ha bir bebek ha kaçırılan gencecik bir kız... Senin için hangisi daha iğrenç?''

 2. @DeRdo

  Ingiliz dizilerini,
  Ingilterenin Ingilizcesine gicik aldigimdan dolayi hic sevmem.
  Amerikalilarin kaba Ingilizcesi daha uygun oluyor.
  Admin emeginle varol tesekkürler.

 3. @htat

  bende baya bişey sanmıştım amk.saçmalıklarla dolu

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @OKUYUN !!

  Acayip büyük bir mesaj bandırıyor. Günümüzdeki teklonojinin ne kadar yanlış kullanıldığının, sosyal medyaları gerizekalı insanların nasıl silaha çevirebileceğini anlatıyor. Eğer o mal halk sırf başbakanın rezil olmasını izlemek için televizyonun başında olmasaydı yayından yarım saat önce serbest bırakılan prensesi görebileceklerdi ve hem kızı hem de hayvanı kurtarabileceklerdi. Evet sosyal medyadan hep bi tiksinmişimdir. Çünkü kullanıcıların çoğusu ya bi iftira atma ya da ciddi bi olay olsa bile alay edebilme kapasitesine sahip olduğu için. İnşallah bi gün sosyal medyalar yok olur da bi rahat nefes alırız.

 5. @iğrenç

  leş gibi

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ilk bölümü izleyen biri

  Leş. Daha güzel dizi veya film izlemek yerine, yorumlara aldanarak ilk bölümü izledim pişman değilim devamını izleyeni domuzla ilişkiye girmeye zorlasınlar.

 7. @Derin

  kesinlikle beklediğimi bulamadım. tavsiye etmem.

 8. @VANDETTA

  bakış açınızı değiştiren, hayattan ve teknolojiden nefret ettiren ve tekrar tekrar sigara yaktıran acayip bir dizi..

 9. @ruhi bey

  çıldırırsın.

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @sss

  Bir insanin hayati, bence bunu yapmakla kahraman ilan edilmesi gerekir, karisini da anlamak imkansiz, esin bir kizi kurtadi, destek olsana

 11. @wonderful

  Off çok feciydi

 12. @Eldar

  Dünyada tam bu zamanlarda böyle dikkatimizi ne tarafa cekerlerse sadece orayı görüyoruz peki ama gercekte ne oluyor ?

 13. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Setoreyiz

  İlk bölümün konusu ve gerçekleşen olaylar tamamen mantıksız ve olasılıksız. Şöyle ki hiçbir devlet yöneticisi herhangi bir benzeri durum karşısında böyle bir şey yapmaz ve hiçbir halkın da ondan bu yönde beklentisi olmaz. Prenses öyle kafasına esenin kaçırabileceği birisi değildir ve böyle bir şey gerçekleşirse günümüz teknolojisiyle emin olun düşündüğünüzden de kısa sürede bulunur. Kesik parmağın prensese ait olmadığı video incelenerek anlaşılır ve DNA testine tabi tutulup kesinleştirilir. Böyle bir durumun herkese ulaşması imkansızdır ve herkes tarafından izlenilip de sokakların boş bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir, mutlaka her yerde insanlar bulunur. Son dakikaya kadar da arama ekipleri işini yapar ve böyle bir şey gerçekleşmez. Ayrıca mesaj vermek isteyen insan bir hayvanı tecavüze uğratarak mesaj vermez. Diyeceğim şu ki baya aptal düşünce mahsulü sözde mesaj vermeye çalışan mantıksızlık abidesi bir bölüm.

 14. @dnz35

  sağlam olmuş, ileteceğini iletmiş bence , durum ne yazık ki bu ; her gelişme beraberinde bir canavar doğurur..!!

 15. @dnz35

  sağlam olmuş, ileteceğini iletmiş bence , durum ne yazık ki bu ; her gelişme beraberinde bir canavar doğurur..!!

 16. @cagkanesnaf

  bizim ülke olsa hayatta yapmazdı tayyip üstüne bunlar paralel yapının oyunları diye nutuk çekerdi

 17. @Navy_Hunter

  beklentim fazla yüksek olduğundan olacak, bence çok kötüydü. teknolojinin bizi nasıl esir aldığıyla ilgili ne anlattılar şimdi?

×