Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Altyazı: Divxplanet

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Quennbadgirl

  Kitabın Filmin Şimdide Dizinin hayranıyım

 2. @didemxx

  ben kitapları da okumuştum filmini de izlemiştim ama diziye başlarken sanki konu hakkında hiç bir fikrim yokmuş gibi başladım size de tavsiyem bu eğer yeni bir diziye başlar gibi başlarsan güzel gelebilir en azından izlenmeye değer ama kitapları ve filmi düşünürseniz kafanız çorba olur ve nefret edersiniz

 3. @ugur125

  3. bölüm neden geç çıkıyo

 4. @Shadowhunter

  Bir hayalkırıklığı olduğunu söyleyebiliriz. Kitabın ana kurgusunu alıp değiştirip berbat bir şekilde göstermişler. Daha cast seçiminden iyi olmayacağı belliydi. Kat Namara güzel bir kız olabilir ama çok iyi bir oyuncu olduğu söylenemez. 36. dakikadaki tepkilerine gerçekten güldüm. Ayrıca Clary Fray'in özellikleri tamamen yitirilmiş. Özellikle saçları çok sinir bozucu. Olayları hızlı ilerletmeye çalışıp her şeyi birbirine katmışlar. Cassandra'ya o müthiş kitapları bu hale getirmelerine izin verdiği için inanamıyorum. Efektlerin berbatlığına değinmeyi gerek bile görmüyorum. İyi kısımlarına bakarsak Simon, Alec ve Izzy iyi olmuş. Alberto(Simon)'ya başından beri bayılmıştım zaten.
  Kitabı okuyup ona benzemesini ümit ederek geldiyseniz vakit kaybı. Filmin çok beğenilmemesi üzerine çekilmişti ama film bundan çok daha iyi.

 5. @Byperest

  Kitabını okumadım filmi izledim ve filminde tahammül ettiğim yerler vardı ama dizide tahammül edilmeyecek kadar aptal bir senaryo problemi var.

 6. @Guardian

  kitabın ürünü demek imkansız olur tamamen filmin çakması...

 7. @ugur125

  aynı yorumu 2 kere yazıyom devamlı nedense onaylanmıyo yorumlarım

  bende gayet iyi dizi filmde çok iyiydi

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @SeMo


  efektler kötü oyunculuklar yapmacık olmuş ve aranırsa birçok mantık hatası çıkar gibi ne bileyim annesi zehri direk içti lan bi mücadele et hakikaten son çare olsun felan olayları hızlı geliştircez diye çok fazla boşluk bırakmışlar inandırıcı ve etkileyici gelmedi bana saçma olmuş adam gibi dizi diyince benim için beni etkilemesi lazım bi çok yerinde saçma olmuş diye diye izledim :D

 9. @mmomt2

  Bence güzel izlemeye deger baslayın iyi seyiler düşünmeden başlayın:D

 10. @samchesterfield

  başarılı.

 11. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @caandace

  Gençlik dizisi gibi duruyor, kesinlikle beklentilerimi karşılamadı. Efektlere girmeyeceğim, ilk bölüm olduğu için efektlerin böyle olması normal. Oyuncular da iyi özellikle Alec ve Isabel filmdekinden daha iyi olmuş bence. Ama Jace için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
  Çoğu şey değiştirilmiş, kitapla alakası yok. Ayrıca her şey çok çabuk gelişti. Bir anda şeytanlar istila etti ve Clary ve Jace birbirine çekim hissetmeye başladı. Her şey çok çabuk oldu, bu biraz beni üzdü çünkü Ölümcül Oyuncaklar ilk okuduğum serilerden biriydi, yani çok daha fazlasını beklerdim.
  Shadowhunters teriminin geçmesi çok garip, hep Gölge Avcıları olarak bilmiştik.

 12. @esraabak

  daha gerçekçi olsaydı keşke efektler çok yapmacık bilgisayar oyunu gibi

×