Black Mirror Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Black Mirror

2011 Bilim Kurgu, Gerilim, Dram 60 Dakika İngiltere Yönetmen: Owen Harris, Carl Tibbetts IMDb: 8.9


Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında 4 Aralık'ta yayınlanmaya başladı ve 3 haftada sona erdi, zira 3 adet birbirinden bağımsız kısa film gibi bölümü var. Öyle ki her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip. Üstelik süreleri bile farklı. Üçlemenin ortak paydası ise hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığı ve sosyal yaşantımızı nasıl da alt üst ettiği.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
3 Bölüm
2.Sezon
4 Bölüm
3.Sezon
6 Bölüm
4.Sezon
6 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Özellikle bazı bölümlerin sonu insanı ters köşe yapıyor ;)

 2. Efsane

 3. @funda.08;

  her bölümünü ayrı bir heyecanla izledim harika kesinlikle

 4. @Mochameri;

  Teknolojinin hayatımıza etkisine dair uç fikirleri izlemeyi sevebileceğinizi düşünüyorsanız (ki bayılacaksınız) izleyin!

 5. @Uzm;

  Harika

 6. @memeuhl;

  herkesin izlemesi gereken mini dizi

 7. 2.Sezon 4.Bölüm film tadında muazzam

 8. @oLchY;

  3. sezon 6. bölüm yok

 9. @huseyinb (Misafir)

  2. sezonda 4 bölüm var o bölümü hiç bir yerde bulamıyorum :( White Christmas

 10. @elazyda;

  Mükemmel bir dizi. Teknolojinin bizi çok değil yakın zamanda nasıl yutacağının hatta yuttuğunun kanıtı.

 11. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Setoreyiz;

  İlk bölümün konusu ve gerçekleşen olaylar tamamen mantıksız ve olasılıksız. Şöyle ki hiçbir devlet yöneticisi herhangi bir benzeri durum karşısında böyle bir şey yapmaz ve hiçbir halkın da ondan bu yönde beklentisi olmaz. Prenses öyle kafasına esenin kaçırabileceği birisi değildir ve böyle bir şey gerçekleşirse günümüz teknolojisiyle emin olun düşündüğünüzden de kısa sürede bulunur. Kesik parmağın prensese ait olmadığı video incelenerek anlaşılır ve DNA testine tabi tutulup kesinleştirilir. Böyle bir durumun herkese ulaşması imkansızdır ve herkes tarafından izlenilip de sokakların boş bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir, mutlaka her yerde insanlar bulunur. Son dakikaya kadar da arama ekipleri işini yapar ve böyle bir şey gerçekleşmez. Ayrıca mesaj vermek isteyen insan bir hayvanı tecavüze uğratarak mesaj vermez. Diyeceğim şu ki baya aptal düşünce mahsulü sözde mesaj vermeye çalışan mantıksızlık abidesi bir bölüm.

 12. @EnharBehlul;

  3. sezonun ilk yayımlanan ''Özel Bölüm''ünü çoğu site yayımlarken siz niye yayımlamadınız merak ediyorum.Sizi severek takip ediyorum,dizi izleme sitesi olarak benim için ilk sıradasınız ama bu tür problemler bazen farklı düşündürüyor,süpersiniz bu çizgiden şaşmayın kolay gelsin.

×