Grimm Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Grimm

2011 Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Fantastik, Korku 45 Dakika ABD Yönetmen: Norberto Barba, Terrence O'Hara, Eric Laneuville IMDb: 7.8


Grimm; Portland polisi Nick Burkhardt birçok korkunç olay yeri görmüş olmasına rağmen, görmeye başladığı tuhaf görüntülere hazırlıksız yakalanır; Nick görünüşte gayet normal olan insanların bir anda korkunç canavarlara dönüştüklerini görmektedir. Hayattaki tek akrabasının ziyaretiyle gerçeği öğrenen Nick doğaüstü yaratıkları görebilme yeteneğini ailesinden miras almıştır. Bir ?Grimm? olarak, insanlarla mitolojik varlıklar arasındaki dengeyi korumakla görevlidir. Değişmiş ?Büyük Kötü bir Kurt? en yakın dostu ve ortağı olur. Nickin bir polis olması bir zamanlar sadece masallarda olduğuna inandığı suçlularla sık sık karşılaşmasına neden olmaktadır.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
22 Bölüm
2.Sezon
22 Bölüm
3.Sezon
22 Bölüm
4.Sezon
22 Bölüm
5.Sezon
21 Bölüm
6.Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mustafaokur;

  neyse ki mutlu son.. Fantastik dizi bile olsa bir çok tutarsızlık vardı ama izlemeye gerçekten değer. 4. sezondan sonra efsaneleşti dizi

 2. @bosnali27;

  Güzel kafayı yormayan bir dizi

 3. @unalsydn;

  6. sezon 1. bölüm yaşanan aksaklıklardan dolayı diziye ait resmi açıklama 06.01.2017'de çıkacağı yönünde. Yani bekemeye devam 1 sene yeni sezon bekliyoruz arka sokaklar böyle bekletmiyor bizi.

 4. @bythe;

  yeni bolum ne zaman cikacak bilgisi olan varmi?

 5. @ad3niz;

  Fena değil izlenebilir zaman kaybı olmayacaktır. Bazı dizilerde aldığınız heyecanı alamayacaksınız ama bazı bölümlerini soluksuz izleyeceksiniz.

 6. @chole_mink;

  kesinlikle mükemmel bir dizi bayılıyorum şimdi grimm olmak vardı kesinlikkle izlenmeli doctor who dan sonraki favorim

 7. @aylingunay2;

  efsane

×