Black Mirror 2. sezon 2. bölüm izle

Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @zcn26 (Misafir)

  Kadın hergun ceza cekiyor ama hafızası sıfırlandıgı için birgun once olanları hatırlamıyor ki. Burası cok sacma. Yani bir gunluk ceza vermıs oluyorsun.

 2. @ali (Misafir)

  fikir: Otomatik Portakal

 3. @Erdem (Misafir)

  İnsan Hakları diye bir şey olduğu sürece bu çeşit bir ceza yaptırımı mümkün olamaz. Ayrıca kadın sadece tek bir günü hatırlayacağı için böyle bir suça tek günlük bir ceza vermiş olursunuz.

 4. @İshak (Misafir)

  Ne garip bir bölümdü

 5. @Kidman (Misafir)

  Maalesef daha çok insan la tanışdıkça anlıyorsun ki insanların çoğu empati kurma özelliğini çalıştırmıyor. Bu doğasında var ama yapmıyor.o olayı ona yaşatmadan anlamasinin bir yolu yok.cocuklara karşı suç işleyenler için makul bir son olarak düşündüm

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @RawsLy;

  @@akhnftma muhtemelen gözünden kaçmış. adam küçük çocuğa işkence ederken bu kadın da kayda çekmiş ve sadece olanları seyretmiş. bu yüzden aynı şeyleri bu kadına da yaşattırıyorlar. zaten kadının gönderildiği, işkence gördüğü yerin adı da "Adalet Parkı" yani dişe diş denen olayı gerçekleştiriyorlar. küçük çocuk silahsız ve savunmasız iken bunları yaşadığı için kadına da aynı şeyleri yaşatıyorlar. kadın işkence çekerken, aynı onun küçük çocuğa yaptığı gibi herkes onu videoya çekiyor ve olayı sadece izliyor. yani bir nevi kadının yaptıklarını ona yaşatıyorlar ki, nasıl bir duygu olduğunu anlasın.

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @aurora7;

  12.20'den sonraki diyalog kadına yaptıkları işkenceyi özetler nitelikte aslında

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @@ahmet (Misafir)

  Kadın 40 dk boyunca sadece ağladı

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @gamer (Misafir)

  bu resmen işkence kadın hayatında bir sefer yaptığı hata için her gün acı çekiyor.

 10. @poncik-i zaman (Misafir)

  bize anlatılmak istenen bizim kimi tuttuğumuzun ne kadar değişken bir durum olduğu ve olayların arka planını bilmediğimizde durumun nasıl yanlış anlaşılabildiği. benim düşünceme göre başta izlediği yol daha iyiydi aynı diğer bölümlerde olduğu gibi günümüz dünyasının teknolojiyle gelen sorunlarına bunun toplumdaki değişime nasıl sebep olduğuna vurgusu daha güzel olurdu.

 11. @mehmet (Misafir)

  haketmiş karı az bile yapıyolar

 12. @@akhnftma (Misafir)

  Anlamadığım tek sey bu kadın bu olaylarin neresinde?

 13. @hekame;

  bir kere akıl var mantık var o naparsa yapsın sen aynısını ona yaparsan farkın ne

 14. @SonerZTRK;

  Black mirror bölümleri arasında en garip ve ilgi çekici olanı bu olsa gerek. Bu kadar olur dedirtti bana. Kesin izlenmeli

Black Mirror 2. sezon 2. bölüm izle,Black Mirror 2. sezon 2. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×